Katalog

Hulajnogi

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Hulajnogi  W tej kategorii znajduje się 81 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 81 produktów

Hulajnogi dziecięce - sklep online poleca

Twoja pociecha uwielbia spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Szukasz pomysłu na prezent dla malucha, którego rozpiera energia? Spraw mu hulajnogę dziecięcą! Ten coraz popularniejszy wśród młodych osób środek transportu, idealnie łączy elementy zabawy z aktywnością fizyczną, tak ważną w życiu dzieci. 

Jaka hulajnoga dla dziecka?

Hulajnogi dziecięce, które wspomagają ogólny rozwój, warto dobrać do wieku pociechy. W naszej ofercie znajdują się trójkołowe hulajnogi dla 2-latka, hulajnogi rapid dla dzieci powyżej 3 roku życia, wyposażone w unikalny mechanizm sterowania oraz hulajnogi synergy – dla starszaków, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na hulajnodze. Hulajnoga dwukołowa to z kolei propozycja dla starszych dzieci, które potrafią już zachować równowagę.

Hulajnoga dla 2 latka 

Dzieci w wieku dwóch lat mogą stawiać już pierwsze kroki na hulajnodze. W naszej ofercie mamy szeroki wybór tego rodzaju certyfikowanych sprzętów.

Hulajnoga trójkołowa dla 2 latka będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli maluch dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę. Dodatkowe kółko będzie idealnym podparciem zapobiegającym przewróceniu. 

Maluchowi zaś jazda na tym sprzęcie sprawi ogromną frajdę.  Hulajnoga 3 kołowa dla 2 latka to równineż świetny sposób na naukę koordynacji ruchwej i równowagi. 

Jeśli zastanawiasz się, jaka hulajnoga dla 2 latka będzie odpowiednia, weź pod uwagę model trójkołowy, który sprawdzi się zwłaszcza podczas nauki jazdy, zapewniając maluchowi stabilność i bezpieczeństwo.

Hulajnoga dla 3 latka

Hulajnogi cieszą się rosnącą popularnością z roku na rok. Dla dzieci jest to doskonałe urozmaicenie zabawy. Dlatego, jeśli szukasz idealnego prezentu dla dziecka, hulajnoga dla 3 latka będzie z pewnością trafionym wyborem. Dostępne w naszej ofercie hulajnogi dziecięce mają różne rozmiary oraz kolory, więc świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku.

Hulajnoga dla trzylatka to sposób na przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Hulajnoga dla 4 latka

Dziecko czteroletnie ma już dosyć dobrze wypracowaną motorykę oraz koordynację ruchową, więc  z powodzeniem możemy podarować mu hulajnogę dziecięcą.

Taki sprzęt posłuży mu na wiele sezonów i co ważne, możemy zabrać go ze sobą wybierając się na wycieczkę samochodem, gdyż bez problemu zmieści się do bagażnika. Hulajnoga dla 4 latka to świetny prezent na urodziny dla dziecka. 

Hulajnoga dla 5 latka

Dziecko pięcioletnie potrafi już doskonale radzić sobie z jazdą na hulajnodze, więc takie akcesorium będzie dla niego świetną rozrywką na ciepłe dni od wiosny aż do jesieni. Wiele dzieci woli jazdę na hulajnodze niż na rowerze, gdyż jest to dla nich wygodniejsze, a co ważne, hulajnoga dziecięca jest dużo lżejsza, więc nie sprawia dziecku trudności podczas wnoszenia jej na piętro. Hulajnoga dla 5 latka z oferty Mamisie.pl to sprawdzony sposób na sprawienie pięciolatkowi ogromnej frajdy. 

Hulajnoga 2w1

Z kolei hulajnoga 2w1 to rozwiązanie dla dzieci, które mogą przy okazji uczyć się trzymania równowagi niezbędnej do jazdy na rowerze. Takie hulajnogi 2w1 są odpowiednie dla dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Rowerek biegowy i hulajnoga w jednym z pewnością dostarczy twojemu dziecku dużo rozrywki oraz będzie ciekawym urozmaiceniem aktywności na świeżym powietrzu.

Sprawdź w naszej ofercie: hulajnoga 2w1 - doskonała zabawa i uniwersalny sprzęt dla dziecka

Ciekawą propozycją jest też hulajnoga dziecięca na pompowanych kołach wyposażona w hamulce, doskonale sprawdzi się do bardziej odważnej jazdy. Przeznaczona jest dla dzieci, które mają już opanowaną sztukę jazdy do takiego stopnia, że mogą bezpiecznie rozwijać prędkość na zróżnicowanym terenie.

Sprawdź także ofertę na hulajnogi miejskie, terenowe, grawitacyjne i balansowe. Zapraszamy do zakupów.