Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Hulajnogi

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Najnowsze Artykuły

  Hulajnogi  W tej kategorii znajduje się 12 produktów

  • filer on a row:
  Pokaż 1 - 12 z 12 produktów

  Hulajnogi dziecięce

  Twoja pociecha uwielbia spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Szukasz pomysłu na prezent dla malucha, którego rozpiera energia? Spraw mu hulajnogę dziecięcą! Ten coraz popularniejszy wśród młodych osób środek transportu, idealnie łączy elementy zabawy z aktywnością fizyczną, tak ważną w życiu dzieci. 

  Jaka hulajnoga dla dziecka?

  Hulajnogi dziecięce, które wspomagają ogólny rozwój, warto dobrać do wieku pociechy. W naszej ofercie znajdują się trójkołowe hulajnogi dla 2-latkahulajnogi rapid dla dzieci powyżej 3 roku życia, wyposażone w unikalny mechanizm sterowania oraz hulajnogi synergy – dla starszaków, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na hulajnodze. Hulajnoga dwukołowa to z kolei propozycja dla starszych dzieci, które potrafią już zachować równowagę.

  Jeśli zastanawiasz się, jaka hulajnoga dla 3 latka będzie odpowiednia, weź pod uwagę model trójkołowy, który sprawdzi się zwłaszcza podczas nauki jazdy, zapewniając maluchowi stabilność i bezpieczeństwo.

  Z kolei hulajnoga 2w1 to rozwiązanie dla dzieci, które mogą przy okazji uczyć się trzymania równowagi niezbędnej do jazdy na rowerze. Takie hulajnogi są odpowiednie dla dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Rowerek biegowy i hulajnoga w jednym z pewnością dostarczy twojemu dziecku dużo rozrywki oraz będzie ciekawym urozmaiceniem aktywności na świeżym powietrzu.

  Ciekawą propozycją jest też hulajnoga na pompowanych kołach wyposażona w hamulce, doskonale sprawdzi się do bardziej odważnej jazdy. Przeznaczona jest dla dzieci, które mają już opanowaną sztukę jazdy do takiego stopnia, że mogą bezpiecznie rozwijać prędkość na zróżnicowanym terenie.

  Sprawdź także ofertę na hulajnogi miejskie, terenowe, grawitacyjne i balansowe. Zapraszamy do zakupów.