Edukacyjne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Edukacyjne  W tej kategorii znajduje się 61 produktów

Podkategoria

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 61 produktów

Zabawki edukacyjne dla dzieci w ofercie Mamisie.pl

Edukacja dzieci odgrywa ogromną rolę w prawidłowym ich rozwoju. Od pierwszych miesięcy życia warto zapewnić maluchowi dostęp do zabawek edukacyjnych, które ćwiczą ich sprawności intelektualne, koordynacyjne i ruchowe. W naszym sklepie prezentujemy najciekawsze zabawki edukacyjne dla dzieci. Wśród nich rodzice dbający świetną zabawę i kształtowanie cech i postaw malucha znajdą zabawki do nauki dopasowane dla dzieci do 12 miesiąca życia, od 1 do 3 lat i powyżej 3 lat. Proponujemy edukacyjne kostki i stoliczki, mówiące książeczki czy liczący żółw to zabawki, które pokocha każdy maluch. Bezpiecznie wykonane, atrakcyjne wizualnie i mądre zabawki edukacyjne dla dzieci to świetny pomysł na prezent!

Zabawki edukacyjne dla dzieci - wspomaganie rozwoju maluszka

Zabawki edukacyjne dla dzieci zostały tak zaprojektowane, aby poprzez zabawę pomagać dziecku poznawać otaczający je świat, uczyć rozróżniania dźwięków, kolorów oraz tekstur. Producenci zabawek edukacyjnych dla dzieci dbają o to, aby każdy produkt był dopasowany do danego etapu rozwoju dziecka i wspierał naturalne mechanizmy uczenia się. Maluszki uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, które wydają dźwięki, mają różne kształty, które można badać paluszkami czy kontrastowe kolory. 

Zabawki edukacyjne dla niemowląt

W naszym sklepie można znaleźć zabawki edukacyjne dla niemowląt renomowanych marek, polecane przez rodziców. Nasza oferta podzielona jest w zależności od wieku, więc bez problemu znajdą Państwo zabawkę edukacyjną dla niemowlaka.  Polecamy zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, które będą doskonałym sposobem na wsparcie jego rozwoju już od pierwszych tygodni życia. 

Niemowlęta już od pierwszych tygodni życia poznają otaczający je świat za pomocą zmysłów. Możemy je stymulować za pomocą różnego rodzaju zabawek i akcesoriów, które są w pełni bezpieczne dla maluszka.

W naszej ofercie posiadamy zabawki edukacyjne dla 1 latka, które doskonale wpisują się w jego etap rozwoju. Producenci prześcigają się w pomysłach, aby zaprojektować dla maluszków akcesoria, które będą wspierały rozwój manualny, a także umiejętność rozpoznawania dźwięków czy kształtów.

W naszej ofercie można znaleźć zabawki edukacyjne dla roczniaka, które nie tylko bawią malucha, ale również uczą. 

Zabawki edukacyjne dla 2 latka 

Dwuletnie dzieci coraz intensywniej eksplorują otoczenie, mają już dobrze wykształcone zmysły oraz potrafią się poruszać. Wybierając zabawki edukacyjne dla dwulatka warto zdecydować się na takie, które zaabsorbują je na dłużej i sprawią, że maluch nie znudzi się nimi zbyt szybko. 

Polecamy w szczególności drewniane zabawki edukacyjne dla 2 latka, które są bezpieczne i ekologiczne. 

Zabawki edukacyjne dla 3 latka

W ofercie sklepu internetowego Mamisie.pl można znaleźć również wysokiej klasy zabawki edukacyjne dla 3 latka, które sprawdzą się jako prezent urodzinowy czy pod choinkę. Są to różnego rodzaju interaktywne pojazdy czy stoliczki edukacyjne, które sprawią dziecku mnóstwo frajdy. Edukacyjne zabawki dla 3 latka zapewnią mu sporo frajdy oraz korzystnie wpłyną na jego rozwój psychoruchowy. W naszym sklepie można znaleźć wiele propozycji gier i zabawek dla dzieci w wieku trzech lat, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego. 

Zabawki dla 3 latka edukacyjne cechują się tym, iż w zabawie przemycana jest nauka podstawowych kolorów, cyfr, nazw zwierząt czy różnych przedmiotów, dzięki czemu maluch zdobywa nową wiedzę w lekkiej i przyjemnej dla niego formie.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka

Im starsze dziecko, tym większe ma ono wymagania odnośnie swoich zabawek i spędzania wolnego czasu. 4 latek ma już swoje zainteresowania, a także szereg umiejętności, które zdążył wykształcić.

Edukacyjne zabawki dla dzieci w wieku 4 lat to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin czy pod choinkę. W naszym sklepie Mamisie.pl można wybierać spośród wielu propozycji dedykowanych czterolatkowi: od różnego rodzaju piankowych puzzli, przez tablice edukacyjne aż po interaktywne maskotki.

Polecamy wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla 4 latka w Mamisie.pl.

Zabawki edukacyjne dla 6 latka

Szóstak to już całkiem dorosły mały człowiek i z pewnością nie zadowoli się zwykłymi, prostymi zabawkami. Sześciolatek może już bawić się samodzielnie, bez udziału i kontroli rodziców. Jego wyobraźnia jest na tyle rozwinięta, że każda zabawka może być doskonałym źródłem atrakcji. Jeśli szukamy idealnej zabawki edukacyjnej dla 6 latka, postawmy na takie, które dedykowane są tej grupie wiekowej. Edukacyjne zabawki dla dzieci są tak zaprojektowane, aby mogły dostarczać niekończącej się zabawy połączonej z nauką.

Sprawdź proponowane zabawki edukacyjne dla 6 latka w sklepie Mamisie.pl.

Zabawki edukacyjne da 7 latka

Podobnie jak w przypadku 6 latka, siedmioletnie dziecko również oczekuje czegoś więcej od swoich zabawek. Potrafi ono już pisać i czytać, uwidaczniają się w nim pierwsze talenty. Zabawki edukacyjne dla 7 latka doskonale współgrają z jego etapem rozwoju, utrwalają wiezę oraz wzmacniają nabyte umiejętności.

Zabawki edukacyjne dla 8 latka

8 latek dużą część czasu spędza na nauce, dlatego zabawa powinna być dla niego odskocznią od szkoły. Producenci zabawek doskonale rozumieją te potrzeby i tworzą dla dzieci przemyślane produkty, które mają przede wszystkim dostarczać rozrywki, a nauka jest jedynie pozytywnym skutkiem ubocznym.

Zabawki dla dzieci edukacyjne mogą zupełnie nie kojarzyć się z nauką, a jeśli dziecko samodzielnie je wybierze, z pewnością będzie to sposób na oderwanie od codziennych obowiązków w świetnej, rozwojowi formie. 

Polecamy sprawdzone zabawki edukacyjne dla 8 latka w sklepie Mamisie.pl.

Zabawki edukacyjne dla 10 latka

I na koniec jeszcze kilka słów o zabawkach edukacyjnych dla 10 latka. Tego rodzaju produkty są już bardziej zaawansowane i wymagają opanowania pewnych umiejętności. Doskonale wpisują się w etap rozwoju 10 latka i stymulują go za pomocą różnego rodzaju bodźców. 

Sprawdź ofertę zabawek edukacyjnych dla 10 latka w naszym sklepie.

Klocki edukacyjne dla dzieci, tablice, puzzle, drewniane zabawki edukacyjne - wszystko to dostępne w naszym sklepie online. 

Zobacz także zabawki interaktywne