Do 12 miesięcy

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Do 12 miesięcy  Brak produktów w tej kategorii

Zabawki edukacyjne dla niemowląt w sklepie Mamisie.pl

Jako rodzic chcesz dbać o odpowiedni rozwój swojego dziecka od pierwszych miesięcy jego życia. Idealnie sprawdzą się w tym celu specjalne zabawki edukacyjne dla niemowląt. Ich producenci projektują je z myślą o pobudzeniu zmysłów maluchów, jak również rozwijaniu ich zdolności manualnych, myślenia i spostrzegawczości. W naszej ofercie zgromadziliśmy najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci do 12 miesięcy, które uczą poprzez zabawę. Wśród zabawek edukacyjnych dla niemowlaka znajdziesz między innymi kostki edukacyjne, chodziki, książeczki i wiele innych. Zabawki edukacyjne dla 6 miesięcznego dziecka, wyróżniają się kolorystyką oraz efektami dźwiękowymi i świetlnymi, które oddziałują na zmysły niemowlaka i na długo przyciągają jego uwagę. 

Zabawki edukacyjne dla 6 miesięcznego dziecka

Maluszek, który nie ukończył jeszcze 6-go miesiąca życia, nie potrzebuje zaawansowanych zabawek, gdyż jego zmysły nie są jeszcze na tyle wykształcone, aby mógł w pełni wykorzystywać podczas zabawy. Potrafi natomiast rozróżniać podstawowe kolory, umie już łapać przedmioty w swoje małe rączki i badać ich kształty, słucha pojawiających się wokół niego dźwięków. Zabawki edukacyjne dla 6 miesięcznego dziecka doskonale wpisują się w te potrzeby, dostarczając bodźców rowojowych, a przy tym stanowiać świetną zabawę dla maluszka. 

Polecamy zabawki edukacyjne dla półrocznego dziecka w sklepie internetowym Mamisie.pl.

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Dzieci, które nie ukończyły jeszcze roku życia, bardzo intensywnie się rozwijają. Poznają otaczający je świat za pomocą zmysłów, zatem odpowiednie zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka będą idealnym wsparciem tego procesu. Producenci zabawek edukacyjnych dla niemowląt ściśle współpracują z lekarzami oraz specjalistami, dzięki czemu projektują rozwiązania, które dostarczają doskonałych bodźców rozwojowych dla Twojego malucha.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt - idealne na prezent

Dostępne w naszej ofercie zabawki edukacyjne dla niemowląt to świetny pomysł na prezent. Możemy wybierać spośród wielu propozycji zabawek, które z pewnością wywołają radość na twarzy maluszka. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zobacz także: zabawki edukacyjne dla dzieci