Od 3 lat

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Od 3 lat  W tej kategorii znajduje się 46 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 46 produktów

Zabawki edukacyjne dla 3 latka

Jesteś rodzicem 3-letniego dziecka? Szukasz zabawek, które będą pasować do potrzeb malucha w tym wieku? Znajdziesz je w naszej bogatej ofercie: polecamy dział: edukacyjne zabawki dla 3 latka. Dla 3-latków przygotowaliśmy szeroki wybór zabawek dla całkiem sprawnych ruchowo i samodzielnych malców. Dziewczynki i chłopcy w wieku od 3 lat potrzebują zabawek, które zaspokoją ich ciekawość świata, pobudzą wyobraźnię i ułatwią zawieranie znajomości z rówieśnikami. Dlatego w naszym sklepie starannie wybraliśmy zabawki edukacyjne dla 3 latka, takie jak quizy, interaktywne pianka, gry edukacyjne czy drewniane klocki. Sprawdź edukacyjne zabawki dla trzylatka i wybierz najlepszy prezent dla swojego dziecka!

Wybierając zabawki edukacyjne dla dziecka 3-letniego warto kierować się jego zainteresowaniami. Dzieci w tym wieku potrafią już określić, co je interesuje, zatem jeśli zamierzamy kupić im zabawkę edukacyjną na prezent, dobrze, aby spełniała ona ich oczekiwania. Zachwyt 3-latka wtedy murowany! 

Zabawki edukacyjne dla 3 latka chłopca to świetny sposób na rozwijanie w nim zainteresowań oraz stymulowanie mózgu do pracy. Sprawdzą się idealnie podczas zabaw w domu, jak i na dworze. Warto wybrać różnego rodzaju puzzle, drewniane gry zręcznościowe czy zabawy językowe. 

Wybierając zabawki edukacyjne dla 3 latka dziewczynki możemy rozważyć takie propozycje jak piankowe magnesy, gry magnetyczne przedmiotowe czy zabawki typu Magiczny Ogród.

Dostępne w naszej ofercie zabawki dla 3 latka edukacyjne to propozycje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, więc każdy znajdzie u nas coś, co wprawi malucha w zachwyt.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku 4 lat. Dzieci w tym wieku mają już rozwinięte zmysły oraz posiadają dobrze wypracowane umiejętności manualne. 

Polecamy zabawki edukacyjne dla 4 latka, które będą doskonałym wsparciem ich rozwoju, a przy dostarczą mnóstwa zabawy i rozrywki.

Jeśli chcemy znaleźć idealne zabawki edukacyjne dla 4 latka chłopca, to godne polecenia będą wszelkiego rodzaju tablice do malowania kredą czy bingo sensoryczne. Sprawdzą się tu również gry i zabawki edukacyjne językowe. 

Zabawki edukacyjne dla 5 latka

5-letnie dziecko wykazuje już szereg zainteresowań i potrafi samo wybrać zabawki, które sprawiają mu najwięcej frajdy. Jeśli zależy nam na tym, aby jego rozrywka połączona była z rozwojem, wybierzmy zabawki edukacyjne dla 5 latka, które idealnie dopasowane są do jego wieku i jednocześnie stanowią ciekawą i absorbującą atrakcję dla malucha. Dla pięciolatka polecamy zestawy do nauki rysowania, gry z fiszkami czy różnego rodzaju puzzle.

Zabawki edukacyjne dla 6 latka

W naszej ofercie można znaleźć również ciekawe zabawki edukacyjne dla 6 latka, które sprawdzą się jako prezent urodzinowy lub gwiazdkowy. 6-letnie dziecko ma już bardzo dobrze wykształcone umiejętności manualne, potrafi wykonywać podstawowe działania matematyczne, pisać i czytać. Można więc śmiało postawić na zabawki edukacyjne dla 6 latka o wyższym stopniu zaawansowania, z którymi doskonale on sobie poradzi.

Zabawki edukacyjne dla 7 latka

Siedmioletnie dziecko lubi już samo decydować, jakiego rodzaju zabawki chce mieć w swojej kolekcji. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mają też dużą świadomość tego, co oferują dla nich sklepy z zabawkami, więc często możemy usłyszeć od nich, jaki konkretnie gadżet chciałyby mieć.

Wybierając zabawki edukacyjne dla 7 latka możemy kierować się jego zainteresowaniami. Jeśli widzimy, że frajdę sprawiają mu łamigłówki i gry logiczne, świetnym rozwiązaniem będą zabawki edukacyjne w formie gier matematycznych. Dzieci, którym z łatwością przychodzi przyswajanie języków obcych, ucieszą się z zestawów do nauki słówek. 

Zabawki edukacyjne dla 8 latka

I wreszcie przychodzi czas na wybór odpowiedniej zabawki edukacyjnej dla ośmioletniego dziecka. W tym wieku dzieci są już bardzo samodzielne, mogą z powodzeniem bawić się zabawkami bez kontroli rodziców. Dzieci w wieku 8 lat mają bardzo dobrze wykształconą wyobraźnię, więc często zwykła zabawka może dostarczyć im mnóstwa rozrywki.

W naszym sklepie znajdziesz zabawki edukacyjne dla 8 latka, które sprawdzą się jako prezent z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy innych okazji. 

Zachęcamy do przejrzenia oferty zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku, począwszy od 3 lat wzwyż.