Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Wiek

  Karciane

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Najnowsze Artykuły

  Karciane  W tej kategorii znajduje się 4 produktów

  • filer on a row:
  Pokaż 1 - 4 z 4 produktów

  Gry karciane dla dzieci 

  Gry karciane znane są już od wielu wieków. I choć w dobie komputerów i internetu stopniowo zaczęły wypierać je gry komputerowe, warto wrócić do popularnych karcianek. Szczególnie, że gry karciane dla dzieci pozytywnie wpływają na rozwój intelektualny chłopców i dziewczynek. Dzięki grom maluchy uczą się myślenia abstrakcyjnego, przewidywania, sprytu, komunikacji, a także poznają smak zwycięstwa i porażki. W naszym sklepie online prezentujemy najciekawsze karty dla dzieci, nawiązujące do słynnych bajkowych postaci, uwielbianych przez najmłodszych. Wśród nich znaleźć można kolorowe karty do gry dla dzieci Uno, karty Top Trumps czy karty Kajko i Kokosz. Wielogodzinna, doskonała zabawa gwarantowana!

  Karty do gry dla dzieci - świetna zabawa dla każdego

  Karty do gry to jedna z tych zabaw, w którą dzieci mogą grać właściwie wszędzie: w domu, na podwórku, podczas przerwy w szkole, w podróży czy na wczasach. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je zabrać ze sobą nosząc nawet w kieszeni. Karty do gry dla dzieci to świetne urozmaicenie zabawy, która daje mnóstwo radości. Każda karciana rozgrywka jest inna, więc żadna gra nie jest taka sama. 

  Gry karciane dla dzieci pozwalają na przyjemne spędzenie czasu w gronie rówieśników czy rodzeństwa. 

  Karty do gry dla dzieci w wieku 5 czy 6 lat to również trafiony prezent na urodziny czy Dzień Dziecka. Jeśli Twój maluch uwielbia dreszczyk rywalizacji, taka zabawa dostarczy mu mnóstwa frajdy 

  Gry w karty dla dzieci - sposób na nude i niepogodę

  Wielu rodziców szuka sposobu na to, jak zająć czas dziecka podczas niepogody, gdy zabawa na dworze nie jest możliwa. Polecamy gry w karty dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż z serii Top Trumps czy specjalne karty do gry dla dzieci wykonane z holograficznego plastiku, przeznaczone dla maluchów już od 3 roku życia. Takie karty stylowym prezentem urodzinowym czy pod choinkę.

  Gry karciane dla dzieci

  W sklepie Mamisie.pl można również nabyć katy do gry Waddingtons sygnowane znakiem najwyższej jakości Superior Quality. Talia kart może zawierać wizerunki piłkarzy znanego klubu, na przykład Arsenal FC cy Chelsea FC. W naszej ofercie dostępne są również gry w karty dla dzieci z wizerunkami popularnej serii Harry Potter, a także karty do gry dla dzieci Uno, które uwielbiane są również przez dorosłych. 


  Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, wybierz gry karciane i spraw maluchowi dużo frajdy i rozrywki.

  Doskonałej zabawy dostarczą także gry elektroniczne dla dzieci