Planszowe

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Planszowe  W tej kategorii znajduje się 11 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 11 z 11 produktów

Gry planszowe dla dzieci 

Gry planszowe wracają do łask! W dobie gier komputerowych popularne planszówki cieszą się sporym zainteresowaniem. Zwłaszcza dzieci, dla których producenci gier planszowych oferują szereg niezwykle interesujących tytułów. Gry planszowe dla dzieci z łatwością można dopasować do wieku, zainteresowań oraz możliwości gracza. Gry planszowe dla dzieci łączą w sobie wartości edukacyjne, rozwojowe, społeczne i rozwojowe. Przekonaj się o tym, sprawdzając ofertę naszego sklepu z grami planszowymi. Znajdziesz wśród nich grę planszową Star Wars, grę Super Farmer, grę Dino Safari i wiele innych popularnych tytułów.

Gry dla dzieci planszowe  sposób na domową nudę

Planszówki dla dzieci to dosknały sposób na spędzenie wolnego czasu.  W ofercie naszego sklepu można znaleźć najlepsze gry planszowe dla dzieci w każdym wieku, więc z powodzeniem znajdziesz taki zestaw, który będzie odpowiadał Twojemu dziecku. 

Jeśli interesują Cię fajne gry planszowe dla dzieci od 8 lat, to z pewnością gra “Nie śmiej się” spełni Twoje oczekiwania. Gra polega na tym, że należy rozśmieszyć przeciwnika, gdyż w ten sosób otrzymuje się punkty. “Nie śmiej się” to ten rodzaj planszówki dla dzieci, która wywoła salwy śmiechu podczas gry i wprawi je w doskonały humor na wiele godzin.

Gry planszowe dla 3 latka

W sklepie Mamisie.pl można znaleźć gry planszowe dla 3 latka, które dostarczą maluchowi mnóstwa frajdy i uśmiechu. Gry planszowe dla dzieci w wieku 3 mają stosunkową prostą formę, lecz mobilizują do myślenia i uruchamiania wyobraźni. 

Taka planszówka będzie również świetnym prezentem urodzinowym czy pod choinkę dla 3 latka.

Gry planszowe dla 4 latka

Dzieci w wieku 4 lat mają już wykształcone pewne umiejętności, dzięki któym również zabawki oraz gry planszowe przeznaczone dla tej grupy wiekowej są bardzej skomplikowane. W naszej ofercie można znaleźć gry planszowe dla 4 latka takie jak “Kółka i spółka”, która posiada aż trzy poziomy trudności, więc z powodzeniem mogą w nią grać równiez dzieci w wieku 5 i 6 lat. Gra planszowa dla 4 latka to idealny sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami czy ze starszym rodzeństwem, a istnieje duże prawdopodobieńtwo, że również rodzice skuszą się na tę zabawę.

Gry planszowe dla 5 latka

Decydując się na zakup planszówki dla 5 latka, warto zastanowić się, jaki rodzaj zabaw sprawi mu największa przyjemność. Czy będą to zabawy na refleks czy może gry planszowe strategiczne. W ofercie naszego sklepu mamy  ciekawe gry planszowe dla 5 latka: “Zaczarowany świat Trolli”, “Labirynt Frozen”, a także wspomniane już wcześniej “Kółka i spółka”. Dzieci w wieku 5 lat uwielbiają planszówki, warto więc mieć zestaw kilku gier, po które maluchy będą mogły w każdym momencie sięgnąć. Gry planszowe dla 5 latka to także pomysł na zajęcia dzieciom czasu na różnego rodzaju imprezach rodzinnych, na których jest więcej dzieci. 

Gry planszowe dla dzieci od 6 lat

Planszówki dla 6 latka i 7 latka to już nie lada wyzwanie! Producenci gier zadbali o to, aby dla dzieci w tym wieku stworzyć gry planszowe, które będą stymulowały ich myślenie, uczyły strategii i efleksu, a  przy tym dostarczały mnóstwa zabawy. W naszej ofercie mamy gry planszowe dla 6 latka i starszego dziecka, które zapewnią dzieciom mnóstwo atrakcji i urozmaicą spędzanie czasu w domu. Polecamy fajne gry planszowe dla dzieci od 6 lat: “Labirynt midi”, “Dzieci kontra Rodzice”, “Nie śmiej się”, “Pędzące ślimaki” czy “Boom Boom”. 

A jeśli szukasz planszówki dla starszego dziecka, zachęcamy do przejrzenia tych oznaczonych jako gry planszowe dla dzieci od 8 lat.

Gry planszowe rodzinne - sposób na wspólną rozrywkę

Oferowane w naszym sklepie gry planszowe przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oznacza to, że dzięki nim możemy zorganizować doskonałą rozrywkę rodzinną, pełną śmiechu i wspaniałej zabawy. Rodzinne gry planszowe zostały tak zaprojektowane, aby mogły w nich uczestniczyć osoby w każdym wieku. Wiele z nich to gry polegające na współzawodnictwu, więc nie musimy martwić się o to, że ktoś może nie być w stanie rozwiązań danego zadania. 

Najlepsze gry planszowe dla rodziny

W naszej ofercie mamy szeroki wybór rodzinnych gier planszowych. Wśród nich najpopularniejsze gry to La Cucarcha, Monopoly, cykl gier rodzinnych planszowych "Dzieci kontra Rodzice" czy Nie Śmiej Się. Rodzinna gra planszowa to doskonały sposób na ciekawe spędzenie popołudnia, a także idealny moment na wzacnianie więzi rodzinnych. Wystarczy przygotować miskę popcornu, ulubione napoje, rozstawić stół i krzesła i można zaczynać! W naszym sklepie można znaleźć rozmaite gry planszowe rodzinne, więc z powodzeniem możemy wybrać kilka z nich i urozmaicać zabawę coraz to nowymi propozycjami. 

Gra planszowa dla rodziny na prezent

Gra planszowa dla rodziny to również świetny pmysł na prezent.  Jeśli nie wiemy, co podarować naszym bliskim, zafundujmy im wspólny, rodzinny prezent w postaci zestawu gier planszowych dla rodziny. Doskonała zabawa w gronie rodzinnym gwarantowana.