Katalog

Włączone filtry:

  Drewniane

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Najnowsze Artykuły

  Drewniane  W tej kategorii znajduje się 9 produktów

  • filer on a row:
  Pokaż 1 - 9 z 9 produktów

  Klocki drewniane dla dzieci

  Drewniane klocki dla dzieci są świetną formą zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, w których drzemią mali konstruktorzy. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania zebraliśmy w naszym sklepie internetowym kolorowe i bezpieczne klocki drewniane dla dzieci. Zabawa klockami drewnianymi polecana jest dzieciom od 1 roku życia. Nie bez powodu – układanie prostych konstrukcji z klocków stymulują zdolności manualne dzieci, uczą je rozpoznawania kształtów i kolorów, a z czasem także cyferek i literek. W naszym sklepie znajdują się wieloelementowe zestawy drewnianych klocków dla dzieci, pokryte atestowanymi farbami i lakierami. Dzięki temu zabawa nimi jest w pełni bezpieczna dla każdego malucha.

  Klocki drewniane dla dzieci doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent urodzinowy lub pod choinkę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zabawek wykonanych z przyjaznego dla maluszków drewna.

  Drewniane klocki dla dzieci sposobem na zabawę z fantazją

  Zabawa klockami doskonale rozwija wyobraźnię dziecka oraz pomaga w koncetracji. Wybierając dewniane klocki dla dzieci mamy pewność, że produkty są bezpieczne dla maluszka. Takie zabawki świetnie urozmaicą zabawę już od najmłodszych lat -  mogą się nimi bawić maluszki, które nie ukończyły jeszcze pierwszego roku życia. Jeśli decydujemy się na ich zakup właśnie dla niemowlaka lub dziecka do drugiego roku życia, warto postawić na duże klocki drewniane, których maluch na pewno nie połknie i które będzie on mógł łatwo układać, jeśli nie ma jeszcze zbyt dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych. Dla starszych dzieci możemy wybierać klocki drewniane o nieco mniejszych rozmiarach, gdyż z wiekiem nasze pocichy coraz lepiej radzą sobie z małymi kształtami i moga swobodnie układać nawet niewielkich rozmiarów elementy.

  Maluchom polecamy przede wszystkim klocki drewniane literki, które nie tylko dostarczą świetnej zabawy, ale również będą pełniły funkcję edukacyjną. Świetnym wyborem będą też te, które mają różnego rodzaju obrazki - maluch podczas zabawy będzie uczył się je rozpoznawać. Klocki drewniane duże lub małe - wszystkie można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Mamisie.pl.

  Drewniane klocki konstrukcyjne

  To rozwiązanine dla dzieci w nieco starszym wieku, które mają dobrze rozwinięte zdolności manualne oraz wykazują zainteresowania konstrukcyjne. Polecamy wówczas drewniane klocki konstrukcyjne, z których można wykonać mniej lub bardziej skoplikowane budowle i inne obiekty. Drewniane klocki konstrukcyjne to sposób na udaną zabawę na wiele godzin. Dzieci mogą się w nią bawić samodzielnie lub wspólnie z rodzeństwem, kolegami czy rodzicami. 

  W naszej ofercie mamy szeroki wybór drewnianych klocków konstrukcyjnych, które przypadną każdemu dziecku do gustu. Takie klocki z drewna to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin czy wiąt Bożego Narodzenia. 

  Drewniane klocki edukacyjne

  Klocki to nie tylko zabawa, ale również nauka. Dzieci, bawiąc się klockami, rozwijają umiejętności manualne, trenują wyobraźnię oraz myślenie przestrzenne. Wymyślanie z nich różnego rodzaju budowli, a następnie staranne układanie korzystnie wpływa również na rozwój emocjonalny dziecka, ucząc go cierpliwości oraz wyciszając. Klocki drewniane edukacyjne to spopsób na domową nudę. Mogą stanowić odrębną zabawę lub stać się elementem innych zabaw. Polecamy drewniane klocki edukacyjne, konstrukcyjne, duże klocki drewniane dla dzieci w kadym wieku.