ROWEREK BIEGOWY DRAGON Z HAMULCEM FIOLETOWY B1
ROWEREK BIEGOWY DRAGON NIEBIESKI B1

ROWEREK BIEGOWY DRAGON Z HAMULCEM NIEBIESKI B1

CZ1986

Rowerek biegowy Dragon od firmy Milly Mally nie ma pedałków, dzięki czemu dziecko może się skupię na nauce utrzymania równowagi.

Więcej szczegółów

267 szt.

225,98zł brutto

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Opis

Wiek2 +

Więcej informacji

Po jeździe na takim rowerku, nauka jazdy na zwykłym będzie niezwykle szybka, prosta i skuteczna. Dragon zachwyca ciekawym kształtem oraz żywymi barwami. Jego konstrukcja z pewnością spodoba się każdemu dziecku i rodzicom.

Rowerek posiada antypoślizgowe rączki oraz regulowaną wysokość miękkiego siodełka oraz kierownicy, co sprawia, że rowerek idealnie dopasowany będzie dla dziecka, a ono podczas jazdy będzie czuło się komfortowo.


ZAWARTOŚĆ:

- regulacja wysokości siodełka

- regulacja wysokości kierownicy

- solidna lekka stalowa rama

- antypoślizgowe rączki z tworzywa sztucznego

- wygodne miękkie siedzisko

- piankowe koła bez potrzeby pompowania

- średnica kół 10”

- tylne koło łożyskowane


WYMIARY:

- długość od tylnego do przedniego koła 70 cm

- regulowana wysokość kierownicy 54 cm - 60 cm

- regulowana wysokość siedziska 33 cm do 43 cm

- Maksymalne obciążenie do 20 kg.

WAGA:

3 kg


WIEK:

2 lata +


OSTRZEŻENIA
Zawsze używaj sportowego obuwia oraz sprzętu ochronnego podczas jazdy na rowerku. Nie używać na drogach publicznych. Maksymalne obciążenie rowerka 20 kg. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 24 miesięcy. Podczas jazdy na rowerku dziecko powinno przebywać pod opieką osoby dorosłej i przez cały czas w zasięgu jej wzroku. Korzystanie z zabawki wymaga umiejętności orientacji przestrzennej i sterowania, których brak grozi upadkiem lub zderzeniem, które mogą skutkować obrażeniami u użytkownika lub osób trzecich. Przed użyciem należy sprawdzić, czy rowerek jest prawidłowo złożony i wszystkie części odpowiednio dokręcone. Zerwij etykietę przed użyciem, przeczytaj uważnie i zachowaj do późniejszego stosowania.

Opinie

Napisz opinię

ROWEREK BIEGOWY DRAGON Z HAMULCEM NIEBIESKI B1

ROWEREK BIEGOWY DRAGON Z HAMULCEM NIEBIESKI B1

Rowerek biegowy Dragon od firmy Milly Mally nie ma pedałków, dzięki czemu dziecko może się skupię na nauce utrzymania równowagi.