Katalog

Włączone filtry:

  Maty

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Najnowsze Artykuły

  Maty  W tej kategorii znajduje się 7 produktów

  • filer on a row:
  Pokaż 1 - 7 z 7 produktów

  Mata dla niemowlaka – zabawa i rozwój w jednym

  Maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt sprawdzą się doskonale podczas zabawy, absorbując uwagę maluszka. Mata edukacyjna dla niemowląt stymuluje rozwój poprzez dostarczanie różnorodnych bodźców. Zawieszone na pałąku zabawki przyciągają uwagę dziecka kolorami, kształtami oraz dźwiękami. Mata zapewnia dziecku wygodne ułożenie, a rodzicom pewność, że ich maluszek jest bezpieczny. Oferujemy maty edukacyjne oraz interaktywne dla niemowląt w różnych wersjach kolorystycznych, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

  Mata edukacyjna na prezent

  Mata do zabawy dla dzieci to świetny pomysł na prezent, który zaabsorbuje każdego malucha. Kolorowe zabawki, różnorodne kształty czy dźwięki sprawią, że twój maluch każdego dnia będzie odkrywał coś nowego, rozwijając przy tym nowe umiejętności. Mata dla dzieci doskonale sprawdzi się do zabawy w domu, jak i w ogrodzie.

  Jaka mata dla niemowlaków

  Decydując się na zakup maty dla niemowląt warto zwrócić uwagę na jej wielkość. Powinna ona być na tyle duża, aby posłużyła maluszkowi przez wiele miesięcy, biorąc pod uwagę jego szybki wzrost w pierwszym roku życia.

  Podłoże maty edukacyjnej wykonane z miękkiego materiału zapewni dziecku wygodę oraz bezpieczeństwo.

  Wśród tego rodzaju akcesoriów mamy do wyboru mamy do wyboru wiele modeli mat.

  Mata z zabawkami to rozwiązanie dla maluszków, które uczą się rozróżniania kształtów, dźwięków i kolorów, a jednocześnie stanowi wygodne podłoże do odpoczynku. Mata dla dziecka z zabawkami sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży, gdyż nie zajmuje dużo miejsca i można ją łatwo przenosić oraz przechowywać.

  Polecana jest również mata edukacyjna z pianinkiem, która doskonale rozwija słuch oraz zdolności manualne naszej pociechy. Pianinko można w prosty sposób zdemontować, dzięki czemu mata staje się poręczna i łatwa w transporcie czy przechowywaniu.

  Z kolei mata podłogowa dla niemowlaka to produkt, który posłuży dziecku przez wiele lat. We wczesnych etapach życia sprawdzi się jako mata do leżenia dla niemowlaka, stanowiąc bezpieczne i wygodne podłoże, natomiast w późniejszym okresie będzie doskonała jako materiał do budowy domków, skrytek czy jako stylowy dywanik koło łóżka.

  Najlepsza mata dla niemowlaka – czyli jaka?

  Aby mata dla dziecka spełniła nasze oczekiwania, musi być przede wszystkim dostosowana do potrzeb maluszka oraz etapu jego rozwoju. Dołączone do zestawu zabawki będą świetnymi bodźcami dla dzieci, które zaczynają poznawać świat. Natomiast samo podłoże maty będzie pełniło na co dzień dużo więcej funkcji, stanowiąc miejsce odpoczynku dziecka, jego wyciszenia czy oczekiwania na podanie pokarmu.

  Jaka jest więc najlepsza mata dla niemowlaka? Taka, która będzie wygodna zarówno dla maluszka, jak i jego opiekuna, a dzięki swej wielofunkcyjności będzie służyć na co dzień przez wiele miesięcy, a nawet lat.

  Sprawdź także: pałąki z zabawkami w ofercie Mamisie.pl