Katalog

Pierwsze zabawki

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Pierwsze zabawki  W tej kategorii znajduje się 11 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 11 z 11 produktów

Pierwsze zabawki dla niemowląt

Pierwsze zabawki dla niemowląt w sklepie internetowym Mamisie.pl. W naszej ofercie mamy fantastyczne zabawki dla noworodka, które pomogą mu poznawać otaczający go nowy świat. Oferujemy mięciutkie w dotyku zwierzątka z szeleszczącym brzuszkiem, który będzie dostarczał dziecku nowych bodźców dźwiękowych, a także kolorowe przytulanki doskonale rozwijające umiejętność rozróżniania kolorów. Nasze zabawki to również doskonały prezent dla nowonarodzonego maleństwa.

 

Jaka zabawka dla noworodka

 Pierwsze zabawki dla noworodka to przede wszystkim takie, które działają na rozwijające się zmysły dziecka. Różnorodne kształty, kontrastujące kolory czy dźwięki wydobywające się z zabawek nie tylko zaabsorbują maluszka, ale również będą stymulowały rozwój. W naszej ofercie mamy pierwsze zabawki dla niemowląt w postaci miękkich książeczek, trzymaków, grzechotek z lusterkiem i wiele innych. Polecamy pierwsze zabawki takich marek jak Black Plum czy Fisher Price. W roli pierwszych zabawek świetnie sprawdzą się również różnego rodzaju zabawki interaktywne, które dźwiękami będą absorbować uwagę maluszka ciekawego otaczającego go świata.

 

 Co kupić noworodkowi

Dziecko w pierwszych tygodniach swojego życia nie wykazuje zainteresowania zabawkami, jednak już miesięczny maluszek będzie zwracał uwagę na różnego rodzaju odgłosy i kształty. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla noworodka będzie odpowiedni, to z pewnością będą to różnego rodzaju grzechotki czy miękkie przytulanki z delikatnego materiału.

Wybierając prezent dla noworodka pamiętajmy o tym, aby był on odpowiedni dla tak malutkiej istoty, a producent jasno wskazywał, że dana rzecz może być używana przez dzieci 0+.