Piórniki

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Piórniki  W tej kategorii znajduje się 95 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 13 - 24 z 95 produktów

Piórniki szkolne

Piórniki szkolne to niezbędne wyposażenie w plecaku każdego ucznia. Dzięki praktycznym piórnikom dla dzieci Twój maluch zabierze ze sobą do przedszkola lub szkoły wszystkie niezbędne przybory do pisania, malowania lub rysowania. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania pociech przygotowaliśmy szeroką ofertę piórników zarówno dla dziewczyn i chłopaków. Bogata gama wzorów i kolorów sprawia, że każde dziecko znajdzie u nas szkolny piórnik z ulubioną postacią z bajki lub logo klubu sportowego. Wysoka jakość materiałów i funkcjonalny rozkład zapewnią dziecku długotrwałą radość z użytkowania swojego piórnika szkolnego!

Wybierz modny i funkcjonalny piórnik dla dziewczynki 

W naszej ofercie mamy szeroki wybór piórników dla dziewczynek. Fantazyjne wzory, modne aplikacje z pewnością przypadną do gustu każdej uczennicy. Piórniki dla dziewczynek mamy w formie tuby, jak i klasycznego dwuklapowego modelu - każdy znajdzie coś na miarę potrzeb dziecka. Piórnik towarzyszy dziewczynce każdego dnia, dlatego ważne jest, aby spodobał się wizualnie właśnie jej. 

Uczennice traktują swoje piórniki nie tylko jako akcesorium służące do przechowywania przyborów do pisania, ale również jako skrytka na swoje skarby. Wybierając stylów piórnik dla dziewczynki z licznymi przegródkami, zapewnimy jej miejsce na ukrywanie swoich małych sekretów: naklejek, kolorowych karteczek czy innych drobiazgów. W tej roli doskonale sprawdzi się piórnik trzykomorowy, który jest niezwykle pojemny i z pewnością spodoba się każdej młodej damie.

Polecamy piórniki dla dziewczyn Coolpack czy bardziej młodzieżowy piórnik tuba. 

Zachęcamy do przejrzenia naszej kolekcji Mamisie.pl piórników dla dziewczynek wspólnie z dzieckiem!

Piórnik dla chłopca - wygodny i trwały

Piórniki dla chłopców powinny cechować się wytrzymałością, a takie są właśnie te w naszej kolekcji. Ponadto chłopcy zwykle lubią klasyczny design i preferują aplikacje przedstawiające pojazdy czy wizerunki sportowców. Przejrzyj ofertę piórników dla chłopców w sklepie Mamisie.pl i wybierz idealny model dla chłopca.

Chłopcy częściej niż dziewczynki traktują swoje piórniki szkolne wyłącznie w sposób praktyczny  i funkcjonalny. Dlatego warto podstawić na odpowiednio dopasowane akcesorium, które będzie służyło przede wszystkim do wygodnego przechowywania przyborów. Chłopcy preferują szkolne piórniki dwukomorowe, które są wygodne i pozwalają w łatwy sposób zapanować nad porządkiem wewnątrz. Odpowiednie przegródki na długopisy, kredki i ołówki, a także linijki czy cyrkiel sprawiają, że taki piórnik będzie po prostu świetnym organizerem.

Młodzieżowy piórnik dla chłopca może być w ciemniejszych, bardziej stonowanych barwach, które będą mniej podatne na zabrudzenia. 

Piórniki dla dzieci - modny piórnik saszetka lub tuba

W naszej ofercie mamy szeroki wybór piórników dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Dla najmłodszych polecamy piórnik dwukomorowy bez wyposażenia lub z wyposażeniem, który pozwoli dziecku zachować porządek, a wszelkie niezbędne do pracy akcesoria będą zawsze pod jego ręką.

Z kolei piórniki dla dzieci starszych mogą mieć już bardziej zaawansowaną budowę z racji tego, że potrzebują one pomieścić tam więcej akcesoriów związanych z różnymi przedmiotami. W takiej roli sprawdzi się piórnik dwukomorowy czy też piórnik dwuklapowy. Z wiekiem potrzeby i gusta dzieci się zmieniają, więc również piórniki szkolne się zmieniają. Z czasem nasze dziecko będzie preferowało piórnik młodzieżowy, który będzie mniejszy, bardziej poręczny i pozbawiony bajkowych aplikacji. Dla tej grupy wiekowej doskonale sprawdzi sie piórnik saszetka, który nie wygląda już jak klasyczny piórnik dla dzieci, a bardziej jak swego rodzaju kosmetyczka. Saszetki czy tuby to idealne piórniki szkolne dla dziewczyn, ale również są chętnie wybierane przez chłopców.

W naszej ofercie taka saszetka piórnik dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, więc każdy wybierze coś, co bedzie odpowiadało jego gustowi.

Polecamy szkolne piórniki w sklepie Mamisie.pl

Zobacz także: plecaki do szkoły dla dzieci