Plecaki

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Plecaki  W tej kategorii znajduje się 90 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 90 produktów

Placaki szkolne 

Nieodłącznym towarzyszem każdego ucznia jest plecak szkolny. To w nim dzieci i młodzież przechowują książki do nauki, przybory do pisania, drugie śniadanie przygotowane w domu i inne przydatne w szkole przedmioty. By plecak spełniał swoje funkcje musi być przede wszystkim odpowiednio dopasowany do wieku dziecka. Inne są plecaki dla dzieci, inne młodzieżowe , które różnią się wagą, pojemnością i funkcjonalnością. Dla samych dzieci nie bez znaczenia jest też wygląd plecaka szkolnego. Dlatego w naszym sklepie prezentujemy szeroki wybór modnych plecaków dla dzieci i młodzieżowych dla chłopców i dziewczynek, w tym super praktyczne plecaki szkolne na kółkach. Zapraszamy do zakupów!

Doskonałym rozwiązaniem jest plecak 4 komory - pomieści on nie tylko książki, ale również umożliwi schowanie laptopa w osobnej, bezpiecznej komorze. $-komorowe plecaki sprawdzą się w przypadku starszych uczniów. 

Plecaki szkolne dla pierwszoklasistów - oferta sklepu Mamisie.pl

W naszym asortymencie mamy wygodne i funkcjonalne plecaki do szkoły dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę ze szkoła. Plecak dla pierwszoklasisty powinien być nie tylko bezpieczny dla jego postawy i wygodny, ale również ładny, o ciekawej kolorystyce, która przywoła w myślach dziecka pozytywne skojarzenia. Świetnie sprawdzą się plecaki szkolne z wizerunkami bohaterów bajek czy ulubionych książek. 

Plecaki szkolne dla dziewczyn, które stawiają na styl i wygodę

Dziewczynki w wieku szkolnym mają już własny styl, dlatego podczas wyboru plecaka szkolnego warto skonsultować z nimi swój typ. Niech mają one wpływ na jego wygląd, dzięki temu będą się z nim czuły dobrze i modnie. W naszej ofercie mamy szeroki wybór plecaków szkolnych dla dziewczyn, z pewnością każda wybierze spośród nich taki, który będzie odzwierciedleniem jej indywidualnego, własnego stylu. 

Plecaki szkolne dla dziewczyn dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, spośród których każda uczennica będzie w stanie wybrać coś dla siebie. 

Plecaki szkolne dla chłopców - oni wiedzą, czego chcą!

Wbrew pozorom chłopcy również dbają o swój wizerunek, dlatego plecak szkolny dla chłopca powinien przypaść mu wizualnie do gustu. Warto postawić na plecak z dodatkowymi gadżetami w postaci klamer, do których można przyczepić różne akcesoria, czy przegródek, w których chłopiec będzie skrywał swoje skarby. Nasze plecaki szkolne dla chłopców zaprojektowane są z myślą o tym, aby były nie tylko wygodne, ale również praktyczne i w modnej kolorystyce. 

Plecaki szkolne Coolpack

Polecamy plecak Coolpack, który doskonale sprawdza się w przypadku młodzieży. Plecaki szkolne Coolpack cieszą się dużą popularnością, gwarantując jakość i wytrzymałość nawet podczas długotrwałego użytkowania. Placak szkolny Coolpack wyposażony jest w różnego rodzaju przegródki i kieszonki, dzięki czemu umożliwia wygodne zapakowanie i zorganizowanie niezbędnych rzeczy. 

Polecamy tornistry do szkoły