Katalog

Tornistry

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Tornistry  W tej kategorii znajduje się 29 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 29 produktów

Tornistry do szkoły

Zastanawiasz się nad wyborem tornistra szkolnego dla swojego dziecka? Pamiętaj, że będzie on mu towarzyszył niemal codziennie – ważne więc, by był idealnie dopasowany do wagi, wzrostu i wielkości szkolnego „ekwipunku”. Rodzicom szukającym odpowiedniego tornistra dla dziecka polecamy w szczególności praktyczne tornistry na kółkach z usztywnieniami, wyprofilowanymi plecami i paskami pomagającymi zachować odpowiednią postawę, tak ważną w okresie szkolnym. Dostępne w naszej ofercie tornistry dla dziewczynek i chłopców zapobiegają dodatkowo niszczeniu miękkich rogów książek. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem tornistrów dla pierwszoklasistów i starszych dzieci. Wśród nich nie mogło zabraknąć modeli z ulubionymi postaciami z bajek.

W naszej ofercie mamy wysokiej jakości tornistry do szkoły dla uczniów w każdym wieku, kolorowe, wygodne i praktyczne! Polecamy w szczególności tornister kasetonowy, który świetnie sprawdzi się już u najmłodszych. Odpowiednio dopasowany do wzrostu dziecka tornister kasetonowy będzie wspierał jego prawidłową postawę, zapobiegając w ten sposób bólowi kręgosłupa oraz rozwojowi różnego rodzaju wad związanych z niewłaściwą postawą dziecka. 

Lekki tornister dla pierwszoklasisty

Wybór akcesoriów szkolnych to ważny moment dla malucha, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą. Tornister dla pierwszoklasisty powinien być wybierany nie tylko pod kątem wygody i bezpieczeństwa dziecka, co oczywiście jest kluczowe, ale również uwzględniając gust czy upodobania ucznia. To w końcu on będzie nosił go codziennie na plecach i tornister ten będzie mu towarzyszył zarówno w szkole, jak i poza nią. Warto więc zachęcić dziecko do wskazania koloru czy wzoru, który kojarzy mu się z czymś przyjemnym, na przykład ulubiona bajką czy książeczką. Tornister dla pierwszoklasisty powinien być również lekki. Książki i inne akcesoria będą już sporym obciążeniem, dlatego wybierając lekki tornister nie będziemy narażać maluszka na dodatkowy ciężar. 

Tornister dla dziewczynki

Dziewczynki lubią jasne, pastelowe kolory, dlatego tornister szkolny dla dziewczynki powinien być właśnie taki - idealnie sprawdzi się ten z wizerunkiem ulubionego bohatera, ale również ozdobiony motywami roślinnymi czy zwierzęcymi. 

Tornister dla chłopca

Wybierając tornister dla chłopca warto zdecydować się na ciemniejszą kolorystykę. Niech maluch sam wybierze ciekawy wzór. Może to być logo ulubionego klubu piłkarskiego, obrazek przedstawiający samochody czy inne pojazdy bądź ulubionego bohatera. Tornister dla chłopca aktywnego może szybko ulec ubrudzeniu. Warto więc postawić na materiały, które można łatwo przetrzeć z ewentualnego brudu. 

Polecamy tornistry dla dzieci do szkoły w sklepie internetowym Mamisie.pl