Worki

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najnowsze Artykuły

Worki  W tej kategorii znajduje się 35 produktów

  • filer on a row:
Pokaż 1 - 12 z 35 produktów

Worek do szkoły

Plecak Twojego dziecka pęka w szwach? Masz dość gnących się książek i ubrań na W-F? Szukasz alternatywy dla niezbyt wytrzymałych reklamówek, w których Twoja pociecha może nosić strój na zajęcia sportowe? Wystarczy, że wyprawkę dziecka uzupełnisz o praktyczny szkolny worek na buty i odzież. Wybrane przez nas worki do szkoły wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Dzięki podwójnym sznurkom, worki szkolne mogą być po ściągnięciu nimi noszone także w dłoni, na ramieniu lub na plecach – tak jak woli Twoje dziecko. Dla pełnego zadowolenia malucha dopasuj worek na buty i strój z plecakiem lub tornistrem utrzymanym w bajkowej stylistyce!

Wygodny worek na buty do szkoły

Worek to bardzo wygodne akcesorium na buty szkolne. Worki plecaki sa popularne wśród nastolatków, ale sprawdzą się również w przypadku młodszych dzieci, jednak pod warunkiem, że będziemy w nich trzymać lekkie przedmioty, jak na przykład strój na W-F. Sam worek na buty jest lekki, więc nie będzie dodatkowym obciążeniem. 

Worek na kapcie -  do szkoły i przedszkola

Plecaki worki to również rozwiązanie dla maluszków, które chętnie będą w nim trzymać swoje kapcie czy drobne skarby. Wybierz dla swojej pociechy worek na buty, kapcie i inne akcesoria w modnym kolorze i wzorze. 

Sprawdź także: artykuły szkolne w sklepie Mamisie.pl