Katalog

Włączone filtry:

  Baseny i ślizgawki

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Najnowsze Artykuły

  Baseny i ślizgawki  W tej kategorii znajduje się 50 produktów

  • filer on a row:
  Pokaż 1 - 12 z 50 produktów

  Basen do ogrodu dla dzieci

  Basen to doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku. Latem, w upalnie dni zapewni maluchom moc atrakcji oraz wspaniałą rozrywkę przez całe wakacje.

  Jaki basen dla dzieci wybrać?

  Decydując się na basen dla dzieci przed jego zakupem warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest oczywiście wiek dziecka. Baseniki dla dzieci mają bowiem różną wielkość oraz głębokość, która powinna być dopasowana do wzrostu malucha. Baseniki dmuchane dla dzieci polecane są  maluszkom, które będą głównie siedzieć w wodzie niczym w wanience. Zaletą baseników dmuchanych jest fakt, iż są stosunkowo tanie, ale do tego można je bardzo szybko napompować za pomocą pompki. Nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w przechowywaniu po spuszczeniu powietrza.

  Jeśli natomiast zastanawiasz się, jak wybrać basen dla dzieci w starszym wieku, które potrzebują więcej przestrzeni do zabawy, warto zainwestować w rozwiązanie o bardziej stabilnej konstrukcji. Wówczas basen rozporowy dla dzieci będzie odpowiednim rozwiązaniem. Tego rodzaju basen  jest głębszy, powyżej 50cm, dlatego dzieci powinny się w nim bawić pod okiem dorosłych.

   Ślizgawka wodna dla dzieci

  Kolejną propozycją zabawki do ogrodu, która doskonale sprawdzi się latem, jest ślizgawka wodna do ogrodu, która zapewni rozrywkę zarówno małym dzieciom, jak i starszakom. Polecana jest na przykład Banzai ślizgawka wodna z torem o długości około 5m

  Ślizg wodny dla dzieci to zabawa, która nigdy się nie nudzi i z pewności skusi niejednego dorosłego!

  Baseniki ogrodowe i ślizgawki dla dzieci - idealne do zabawy w ciepłe dni. Sprawdź naszą ofertę! Wysokiej jakości basen rozporowy dla dzieci, ślizgawka wodna czy zjeżdżalnia zapewnią doskonałą rozrywkę na świeżym powietrzu. W naszym asortymencie mamy również suchy basen z piłkami, który sprawdzi się zarówno na dworze, jak i w pomieszczeniu. Zachęcamy do przejrzenia zabawek ogrodowych w sklepie Mamisie.pl. Zjeżdżalnia Banzai, basen Bestway czy suchy basen Tierra. 

  Polecamy także: ślizgawki i baseniki ogrodowe