Kategorie

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Brak dostawców

Najnowsze Artykuły

Wybieramy strój na bal karnawałowy dla dziecka

1686 Odsłon 4 Polub
1 Opinia
Ocena:
5.0

Już za niedługo rozpocznie się karnawał… również dla twojego dziecka. Czeka na nie wspaniały bal przebierańców, na którym na pewno będzie się świetnie bawił. To moment, gdy wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jak przebrać dziecko na bal karnawałowy, bo przecież nie jest to łatwe zadanie. Zobacz, jak wybrać wyjątkowy strój karnawałowy dla dzieci na bal przebierańców.

Szukaj inspiracji w bajkach

Stroje na bal przebierańców dla dzieci mogą być inspirowane bajkami, które ogląda twoje dziecko i bohaterami, na których chciałoby się wzorować.

Która dziewczynka nie zna bajki o malutkiej wróżce Dzwoneczku? Jej pozytywna postawa, która pozwoliła jej zjednać wielu przyjaciół, przeżyć wiele wspaniałych przygód i czerpać wiele radości z pomagania innym jest przecież godna naśladowania. Na pewno niejednej dziewczynce marzy się właśnie takie przebranie na bal karnawałowy. Strój wróżki dla dziewczynki będzie z pewnością doskonałym wyborem.

Balowa suknia, korona i długi warkocz…. o byciu księżniczką marzą chyba wszystkie małe dziewczynki. Możesz więc spełnić marzenie swojej córki i niczym wróżka chrzestna wyprawić swoją dziewczynkę na bal, jak spotkało to Kopciuszka. Niech w tym dniu czuje się jak Aurora, Roszpunka, Arielka, Bella, Śnieżka, Tiana, Merida, Dżasmina lub inna księżniczka z bajek Disneya.

Mali bohaterowie

Chłopcy na pewno bardzo chcieliby chociaż na chwilę przemienić się w swoich ulubionych superbohaterów, którzy są niezwykle dzielni, odważni, mają super moce i zawsze potrafią ocalić świat przed złem.

Możesz sprawić radość swojemu dziecku i przebrać go za jednego z tych nieustraszonych bohaterów:

 • Batmana
 • Supermana
 • Spidermana
 • Kapitana Amerykę
 • Hulka
 • Iron Mana.

Spełniaj marzenia dziecka

Czy wiesz, o czym marzy twoje dziecko? Jakie są jego zainteresowania? Kim chciałby zostać w przyszłości? Bal karnawałowy to jeden z tych momentów, kiedy możesz w bardzo prosty sposób spełnić jedno z marzeń twojego dziecka, zwłaszcza jeśli marzy, by być pilotem, astronautą, policjantem, strażakiem, żołnierzem lub lekarzem. Dzięki takiemu właśnie przebraniu i akcesoriom twoje dziecko będzie mogło przenieść się w świat swoich marzeń i wyobraźni.

Zamieniając chłopca w niezwykłą postać z jego marzeń, sprawisz mu ogromną radość. Walcząc z wrogiem, gasząc pożary, goniąc złodziei, lecząc pluszaki i penetrując powietrzny lub galaktyczny świat twoje dziecko będzie się świetnie bawić. Dzięki takiemu przebraniu bal karnawałowy stanie się jeszcze bardziej niezwykły.

Zrób to sam

Nie musisz wcale wydawać pieniędzy, by stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne stroje na bal karnawałowy dla dzieci.

Na przykład strój kotka dla dziewczynki możesz zrobić samodzielnie z rzeczy, które na pewno znajdziesz w swoim domu. Wystarczy, że odnajdziesz w szafie czarne spodnie, getry lub rajstopki i czarną koszulkę lub sukienkę. Z czarnego lub białego brystolu w bardzo prosty sposób możesz zrobić kocie uszka, które za pomocą kleju lub taśmy uda ci się przymocować do opaski do włosów. Jeszcze tylko czarny ogonek, który możesz zrobić ze starego paska lub grubszego sznurka i przebranie kotka już prawie gotowe. Nie możesz zapomnieć o kocim makijażu. Namaluj farbkami do twarzy lub kredką do oczu czarny nosek i wąsiki… i strój czarnego kocurka gotowy.

stroj-indianinRównie szybko przygotujesz strój Indianina dla chłopca. Wyciągnij z szafy beżową, białą lub brązową koszulkę, najlepiej z długim rękawem i spodnie w podobnym kolorze. Następnie z różnych kolorowych ścinków materiałów powycinaj kolorowe wzory, które przyszyjesz do przygotowanych ubrań. W ten sposób, zwykłe spodenki i koszulka w bardzo szybkim czasie zamienią się w prawdziwy strój Indian. Oczywiście na głowie dziecka nie może zabraknąć pióropusza, który możesz przygotować z twardego brystolu. Wytnij pasek z kolorowego, grubego papieru i sklej jego końce klejem tworząc opaskę na głowę. Następnie powycinaj kolorowe pióra z papieru lub przyklej prawdziwe… i wyjątkowy indiański pióropusz będzie gotowy. Takiego stroju Indianina pozazdrości nie jedno dziecko.

Pamiętaj, że bal karnawałowy dla dziecka będzie bardzo ważnym wydarzeniem, warto więc poświęcić odrobinę swojego czasu i przygotować dla niego wspaniałe i wyjątkowe przebranie, które będzie spełnieniem jego marzeń.

Opublikowane w: Czas wolny, Ciekawostki

Zostaw komentarz

Komentarze

 • Mali przebierańcy...
  Przez:Krysia Dnia January 5th 2018
  Ocena:
  5.0

  Fajne inspiracje dla małego przebierańca do zrobienia samemu wraz z dzieckiem co można dac super zabawę i satysfakcję;)