RENIFER GWIAZDKI KONTRASTOWA DO CHWYTANIA BLACK...
Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion...

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

CZ_6442

3 in 1 Motion to wielofunkcyjna hulajnoga, która idealnie dopasowuje się do każdego etapu rozwoju, możliwości oraz potrzeb dziecka.

Więcej szczegółów

10 szt.

297,17zł brutto

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Opis

Wiek1 +

Więcej informacji

Prowadzi go przez 3 dostosowane do jego wieku etapy zabawy: jeździk, hulajnoga dla malucha oraz pełnowymiarowa hulajnoga dla starszych pociech:

1. Jeździk – Już od 1 roku życia dziecko zaprzyjaźnia się z zabawą, która rozwija jego zmysł równowagi oraz koordynacje ruchową. Jeździk wyposażony jest w wygodne i bezpieczne siedzonko, posiada stabilną trójkołową konstrukcje oraz odpowiednią wysokość drążka kierowniczego dopasowaną do małych rączek dziecka. Umożliwia ulubioną w tym wieku zabawę poprzez swobodne odpychanie się i delikatne balansowanie ciałem.

2. Hulajnoga dla malucha – Gdy dziecko nieco podrośnie (już od 2 roku życia) czas zdjąć siodełko i rozpocząć jazdę z krótkim drążkiem. Prosty system sterowania (delikatny balans ciałem prawo-lewo) pozwoli maluszkowi na szybką naukę pełną aktywnej zabawy. Odpowiednia wysokość drążka kierowniczego, stabilny i wytrzymały podest, dopasowana konstrukcja zapewni dziecku całkowite bezpieczeństwo.

3. Pełnowymiarowa Hulajnoga – Gdy dziecko skończy 3 lata wystarczy zwiększyć wysokość kierownicy by w pełni wykorzystać możliwości hulajnogi. Teraz czas na nieco szybszą jazdę, większą zwrotność i proste manewry oraz w dalszym ciągu naukę i rozwój koordynacji ruchowej dziecka.

Niski podest pozwoli postawić na nim obie stopy dla jeszcze większej frajdy dzieci, a wytrzymały hamulec umożliwi bezpieczne panowanie nad hulajnogą. Wszystko po to by stać się ukochana zabawką Twojego dziecka na ładnych parę lat !

Hulajnoga Kidz Motion 3 in 1 jest mała, lekka i poręczna by bez trudu można ją przenosić. Posiada regulowaną wysokość drążka kierowniczego oraz siodełka bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Koła hulajnogi zostały wykonane z poliuretanu gwarantując komfortową i cichą jazdę.

Hulajnoga 3in1 Motion to produkt najwyższej jakości. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym certyfikat zgodności z normą europejską CE-EN71.

Specyfikacja:

- Wiek: 1-5 lat

- Max obciążenie: 20 kg

- Wymiary: 52 x 26,5 x 48,5-68,5 cm

- Waga produktu: 2,8 kg

- Regulacja wysokości kierownicy: 48,5 – 68,5 cm

- Regulacja wysokości siodełka: 2 poziomy

- Łożyska: ABEC-5

- Podest: Antypoślizgowy

- Koła przednie: PU 120 mm – poliuretanowe

- Koła tylne: PU 100 mm - poliuretanowe

- Hamulec: Tylny – nożny

- Kolory: Niebieski, Zielony, Fioletowy, Czerwony

- Opakowanie: Kolorowe

OSTRZEŻENIE!

W trakcie korzystania zachowaj ostrożność, ponieważ korzystanie z hulajnogi wymaga umiejętności orientacji przestrzennej i sterowania , których brak grozi upadkiem lub zderzeniem, które mogą skutkować obrażeniami u użytkownika lub osób trzecich!

Zabawka nie nadaje się do użytku na drogach publicznych! Należy korzystać ze sprzętu ochronnego (kask, rękawice, ochraniacze)!

Opinie

Napisz opinię

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

3 in 1 Motion to wielofunkcyjna hulajnoga, która idealnie dopasowuje się do każdego etapu rozwoju, możliwości oraz potrzeb dziecka.

30 innych produktów w tej samej kategorii: