RENIFER GWIAZDKI KONTRASTOWA DO CHWYTANIA BLACK...
Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion...

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

CZ_6442

3 in 1 Motion to wielofunkcyjna hulajnoga, która idealnie dopasowuje się do każdego etapu rozwoju, możliwości oraz potrzeb dziecka.

Więcej szczegółów

99 szt.

297,17zł brutto

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek1 +

Więcej informacji

Prowadzi go przez 3 dostosowane do jego wieku etapy zabawy: jeździk, hulajnoga dla malucha oraz pełnowymiarowa hulajnoga dla starszych pociech:

1. Jeździk – Już od 1 roku życia dziecko zaprzyjaźnia się z zabawą, która rozwija jego zmysł równowagi oraz koordynacje ruchową. Jeździk wyposażony jest w wygodne i bezpieczne siedzonko, posiada stabilną trójkołową konstrukcje oraz odpowiednią wysokość drążka kierowniczego dopasowaną do małych rączek dziecka. Umożliwia ulubioną w tym wieku zabawę poprzez swobodne odpychanie się i delikatne balansowanie ciałem.

2. Hulajnoga dla malucha – Gdy dziecko nieco podrośnie (już od 2 roku życia) czas zdjąć siodełko i rozpocząć jazdę z krótkim drążkiem. Prosty system sterowania (delikatny balans ciałem prawo-lewo) pozwoli maluszkowi na szybką naukę pełną aktywnej zabawy. Odpowiednia wysokość drążka kierowniczego, stabilny i wytrzymały podest, dopasowana konstrukcja zapewni dziecku całkowite bezpieczeństwo.

3. Pełnowymiarowa Hulajnoga – Gdy dziecko skończy 3 lata wystarczy zwiększyć wysokość kierownicy by w pełni wykorzystać możliwości hulajnogi. Teraz czas na nieco szybszą jazdę, większą zwrotność i proste manewry oraz w dalszym ciągu naukę i rozwój koordynacji ruchowej dziecka.

Niski podest pozwoli postawić na nim obie stopy dla jeszcze większej frajdy dzieci, a wytrzymały hamulec umożliwi bezpieczne panowanie nad hulajnogą. Wszystko po to by stać się ukochana zabawką Twojego dziecka na ładnych parę lat !

Hulajnoga Kidz Motion 3 in 1 jest mała, lekka i poręczna by bez trudu można ją przenosić. Posiada regulowaną wysokość drążka kierowniczego oraz siodełka bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Koła hulajnogi zostały wykonane z poliuretanu gwarantując komfortową i cichą jazdę.

Hulajnoga 3in1 Motion to produkt najwyższej jakości. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym certyfikat zgodności z normą europejską CE-EN71.

Specyfikacja:

- Wiek: 1-5 lat

- Max obciążenie: 20 kg

- Wymiary: 52 x 26,5 x 48,5-68,5 cm

- Waga produktu: 2,8 kg

- Regulacja wysokości kierownicy: 48,5 – 68,5 cm

- Regulacja wysokości siodełka: 2 poziomy

- Łożyska: ABEC-5

- Podest: Antypoślizgowy

- Koła przednie: PU 120 mm – poliuretanowe

- Koła tylne: PU 100 mm - poliuretanowe

- Hamulec: Tylny – nożny

- Kolory: Niebieski, Zielony, Fioletowy, Czerwony

- Opakowanie: Kolorowe

OSTRZEŻENIE!

W trakcie korzystania zachowaj ostrożność, ponieważ korzystanie z hulajnogi wymaga umiejętności orientacji przestrzennej i sterowania , których brak grozi upadkiem lub zderzeniem, które mogą skutkować obrażeniami u użytkownika lub osób trzecich!

Zabawka nie nadaje się do użytku na drogach publicznych! Należy korzystać ze sprzętu ochronnego (kask, rękawice, ochraniacze)!

Opinie

Napisz opinię

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

Hulajnoga trójkołowa z siedzeniem 3 in 1 Motion NIEBIESKA G1

3 in 1 Motion to wielofunkcyjna hulajnoga, która idealnie dopasowuje się do każdego etapu rozwoju, możliwości oraz potrzeb dziecka.

30 innych produktów w tej samej kategorii: